Byt 3+kk, Křečkovská Vyškov

Byt 3+kk na ulici Křečkovská, Vyškov

Prodej bytu 3+kk 86 m² v OV, Vyškov

Hledáte velkoryse řešený byt 3+kk? Oceníte mít k dispozici zahrádku? Zaujme Vás možnost nastěhování do novostavby? Máme pro Vás řešení!

Exkluzivně Vám představuji prakticky řešený slunný byt o velikosti 86 m² v novostavbě, na ulici Křečkovská ve Vyškově. Nachází se ve 3. patře domu. Kolaudace proběhla 8/2023. Jedná se o uzavřený objekt, kde budete mít dostatek klidu a soukromí.

Je zde položena vinylová podlaha a na wc i v koupelně dlažba. V koupelně najdete sprchový kout, vanu, dvojumyvadlo a přípravu pro zapojení pračky i sušičky. V obytných místnostech byla zhotovena příprava pro klimatizaci. Okno v koupelně je na dálkové ovládání se senzorem deště. V bytě jsou také dvě technické místnosti.

V letních měsících Vám zpříjemní pobyt na zahradě grilovací koutek. A mrazivý zimní večer prožijete u vlastních krbových kamen. K bytu náleží parkovací místo v intravilánu. Dům má 6 bytových jednotek. Vizualizace slouží pouze pro inspiraci.

Nájezd 5 minut jízdy autem, dálnice na Olomouc a Brno.
Objekt se nachází v docházkové vzdálenosti od centra Vyškova.

Možnost financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením pomůžeme. Neváhejte mě tedy kontaktovat a přijďte si prohlédnout Vaše nové bydlení.

Cena 5.870.000,- včetně provize.

Fotogalerie