Prodej golfového domu, Kořenec

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme vilu navrženou architektem Františkem Šmédkem tak, aby splňovala požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Moderní interiér, privátní spa a neotřelý design Vás zaručeně uchvátí. Oblé tvary domů zajišťují dostatek slunečního světla po celý den, panoramatický výhled do krajiny a snadný bezbariérový přístup do jednotlivých místností. Vnitřní příčky umožňují umístění běžného nábytku.


Tato výjimečná nemovitost velikosti 4+kk, disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňskou linkou včetně plného vybavení. Dále také třemi ložnicemi, z nichž ke každé náleží samostatná koupelna. V celém objektu je položena velkoformátová dlažba. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem a WC. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Vytápění je řešeno podlahovým topením. Z obývacího pokoje je přímý vstup na prostornou slunnou terasu o velikosti 30 m2. Na zahradě naleznete také jezírko, tréninkovou jamku a saunu. V atriu na Vás čeká vlastní vířivá vana zn. Jacuzzi 480J. Dům se prodává kompletně vybavený.


Vila se se nachází nedaleko malé obce Kořenec s plnou občanskou vybaveností. Kolem se rozprostírá malebná Drahanská vrchovina, ve které je elegantně zasazeno golfové hřiště. Na své si jistě přijdou milovníci cyklistiky a běžkování. Možná se vám z vašeho golfového domku ani nebude chtít odjíždět.


Pokud by Vás tato nemovitost oslovila jako investiční záměr, rádi Vám předáme podrobné informace. Je zařízena kompletní správa nemovitosti včetně úklidu.


Cena 13 200 000,- vč. provize.

Fotogalerie