Apartmány Chorvatsko

Seznamte se s developerským projektem Apartina Boutique Suites v Chorvatsku. Výjimečným místem, které vám nabízí doslova moře možností a hory zážitků. Poznejte život, ze kterého si nebudete chtít vzít nikdy volno.

Svěží vítr do vašeho života přinese bóra. Legendární chorvatský vítr s blahodárnými zdravotními účinky pro vaše tělo i mysl se láme nad vršky parku Paklenica a proudí přímo k Apartině.


Dopřejte si skutečný luxus dnešní doby – klid. Ten vás obestře hned po probuzení při pohledu z panoramatických oken do okolní krajiny. Neopustí vás ani při šálku dobré kávy na terase, celodenní pohodě u soukromého bazénu, ani u lokálních specialit a sklenky vína při západu slunce ve vaší vlastní otevřené kuchyni na střeše domu. Tento sen je nyní na dosah.


Apartmány byly citlivě navrženy, aby splňovaly požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Moderní interiér, výhled z vany na nekončící panorama moře a neotřelý design Vás zaručeně uchvátí. Můžete si vybrat z dvou dispozičních řešení 2+kk a 3+kk. Apartmány se prodávají kompletně zařízené včetně zakázkového nábytku, kuchyňské linky na míru, zařizovacích předmětů koupelen, ložnice i šatny. Stačí sebou vzít kufr a kartáček. Další zpříjemnění pobytu přinese sauna, posilovna, vyhřívaný bazén, panorama terasa a elektrické parkovací stání. Díky tomuto luxusu si budete připadat jako v ráji.


Designové ztvárnění interiéru si můžete vybrat ve dvou stylových řešeních. Zemitější ztvárnění v podobě Grey stone, bude vhodné pro osamělé lovce zážitků, kteří se při příchodu do náruče pohodlí potřebují zklidnit a zharmonizovat. Naopak zářivá varianta Calacatta gold ve Vás probudí příjemně nedůtklivou energii tepající v žilách městečka, která přímo vybízí k prozkoumávání všeho, co toto okouzlující místo nabízí.


Apartina vás nezklame, ať už chcete dobít baterky v klidu na pláži, nebo naopak vyrazit do rušných uliček blízkého Zadaru. Nedaleko se také nachází Paklenica, Šibenik, Pag a Kornati.


To vše pohodlně po dálnici nebo letecky na mezinárodní letiště Zadar Airport. Divoká příroda i živá města pouze půl dne autem jízdy z České republiky.

Apartina 2+kk

Apartina 3+kk